Autorius Tema: Pf.Xas  (Skaityta 168 kartus)

gazuotavarske

• Newbie
  • *
  • Įrašai: 13
    • Žiūrėti profilį
Pf.Xas
« Įrašytas: Birželio 01, 2017, 02:16:29 pm »

Sveiki, nežinau ar pagal taisykles temą kuriu (jei ne, atsiprašau), bet noriu parodyt demo, kaip didysis tvarkdarys Pf.Xas (lygtais toks nick), daro pievas serveryje nepirmas kartas. Kažkoks bičiukas stovėjo ant towerio ar kažkur su awp, prastovėjo 25sec ir gavo baną.
Kiek žinau - administratoriai turi ir slay ir slap funkcijas be bano. Kai tokie idiotai su adminais yra - žmonės net nenori žaist. O pats adminas, kuris davė baną tam už camp, sėdėjo ant towerio viršaus ir į visus šaudė su awp, dar ilgiau nei 25sec. Tai taip išeina, jei turi uzą, tai nebeliečiamas?
Neteisinga kitų atžvilgiu. Pats turiu uzą, ir pirmais po kelias minutes sėdėjo ant towerio, bet slap keleta kartu, nukrito nuo towerio ir viskas, žaisk. O vat man pradėjus neva "įžeidinėti" poną tvarkdarį, susireikšmino labai ir bandė mane užbanint, kadangi jam neišėjo, tai jis dar 3 lygtais niekuo dėtus žmones užbanino už įžeidinėjimus. Nes nesugebėjo net normaliai nicko suvesti mano, tai banai atiteko nieko dėtiem žaidėjam. Dar vėliau, jis pasirodo ir visiem LEIDO campint, (demo įraše matosi), "ok galit campint", tai čia taip išeina jis nusprendžia kada camp gali kada ne? O gal dar ir nuspręsti gali jis kada pietaut einam, kada ne?
Žodžiu, po pirmojo bano aš jį pavadinau šiūkšle (kadangi jis toks yra), trauma, idiotu ir pan, na nes išsakiau ką galvoju apie jį, o jis priėmė taip kaip įžeidinėjimus. O jeigu ir yra taisyklė neįžeidinėti, tai klausimas iš manęs - ar už tai baninama?
Aš atsakau visada už savo žodžius, bet ne už tai - kaip juos supranta.
Didysis, pė fė iksai, jeigu skaitai šitą temą - dar kartą pakartoju, tu esi žioplys, ir įdomu koks šustras būtum be uzo, ir kaip mokykloje bendraklasiams dalintum banus, nes pavadino tave kaušu, kadangi toks ir esi.

Demo prisegu, kas netingi ir nori - parsisiųskit, pažiūrėsit.

http://www90.zippyshare.com/v/OPzbzZHU/file.html

trys_parsiukai

• Administrator
  • Sr. Member
  • Įrašai: 447
    • Žiūrėti profilį
Ats: Pf.Xas
« Atsakymas #1 Įrašytas: Birželio 01, 2017, 04:03:11 pm »
Aciu uz issamia info. Po pirmo bano matau bicas nepasimoke... Ilsesis ilgiau