Autorius Tema: "idi nx"  (Skaityta 275 kartus)

gazuotavarske

• Newbie
  • *
  • Įrašai: 18
    • Žiūrėti profilį
"idi nx"
« Įrašytas: Vasario 19, 2018, 18:29:18 pm »

Žodžiu dar vienas idiotas pasivaideno ir spėju tas pats, pirmais buvo "numb", su adminu, jeigu jį nušausi stovėdamas vietoj - gausi kicką, o šiaip jeigu jo teleportai baigėsi ir jis jaile, jis slapins save ir išsimes iš jailo (matosi demo), poto parėjo veikėjas su "idi nx" nicku, spėju čia tas pats, tik pasikeitė nicką. Sprendžiu iš to, nes kickint mėgėjas, anaiptol, buvau jaile, ir mačiau kad jis atkeliauja pas mane, mečiau fb į orą ir jam lipo, įkrito į jailą ir nušoviau jį, gavau kicką :D :D kaip daug kas nesupranta ar pyksta dėl fb, tai aš manau, jeigu nebūtų fb galima naudot - jo nebūtų galima pirkt, kadangi galima jį pirkt, aš galiu naudot jį kaip tik noriu, juolab, kai tai efektyviai išnaudoju :D
Žodžiu, demo įkeliu, o tam tvariui (kad ir kaip bebūtų, čia atskiri du ar vienas i taspats) linkiu sėkmės ir laimingai ant posukių :)

P.S. Šiaip dėrėtų sužinot, kokia admino paskirtis, na bet aišku, jei žmogus iš socialinių mažumų, taipogi realiame gyvenime yra menkinamas, jis nori tai kompensuotis virtualioje erdvėje jaustis kietesniu už kitus, tik gaila - parodo koks niekam tikęs visgi yra jis :D
http://www.mediafire.com/file/lpqgqb6su6xht1m/CS-CORE_LT_demo.dem

« Paskutinį kartą keitė: Vasario 19, 2018, 18:36:50 pm sukūrė gazuotavarske »

Fannierz

• Newbie
  • *
  • Įrašai: 2
    • Žiūrėti profilį
Ats: "idi nx"
« Atsakymas #1 Įrašytas: Rugpjūčio 16, 2018, 13:53:25 pm »
Koks šio turinio šaltinis? Jis suplanuotas ar paimtas iš kito šaltinio.