Autorius Tema: Idealistas  (Skaityta 8842 kartus)

Idealistas

• Svečias
Idealistas
« Įrašytas: Vasario 04, 2016, 14:37:33 pm »

[AMXBans] Banned by Admin: narsuolis  kasparas
[AMXBans] You can complain about your ban @ www.cs-core.lt
[AMXBans] Reason: ''
[AMXBans] Duration: '1 hour'
[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_0:0:1310581502'
[AMXBans] Your IP: '188.69.196
kas cia per reason? Paprasiau demo kad ikeltu nes su admin ir dar cytina su wh losia tai uz tai kad demo paprasiau jsi man dejo bana -.- cia taip bandai issisukti nevykeli? jai esi prasoams ikelti demo tai ir ikelk o neissipisinek kaip koks "OZYS".

narsuolisksp!

• Sr. Member
  • Įrašai: 304
    • Žiūrėti profilį
Ats: Idealistas
« Atsakymas #1 Įrašytas: Vasario 04, 2016, 14:43:42 pm »
Kas tu toks esi kad tu man liepi kelti demo . Pasol tu nahui.

Idealistas

• Svečias
« Atsakymas #2 Įrašytas: Vasario 04, 2016, 14:46:41 pm »
vaikeli tai kam tu dar verkiai cia visiems i sikna lindai kad nori prisideti prie projekto? jai atejai su wh palosti nebutum cytas nebutu kile jokiu problemu ir butai ikelis demo bet juk esi uzsispyres "OZYS" kas as zaidejas kuriam uzpisa kai tokie daunai nezino savo vietos manai kad admin nuspirkai ir jau ios taves negalima demo pajimti? Atsibusk is gilaus sapno buciau adminas buciua dar ir bana ipises as tau ;)

narsuolisksp!

• Sr. Member
    • Žiūrėti profilį
« Atsakymas #3 Įrašytas: Vasario 04, 2016, 14:53:01 pm »
Kiek kartu per diena tu senu zaideju prasai ikelti demo ? Kiek zaideju per diena vadini WH ? PX MAN KA TU GALVOJI.  ESI ZYZLA , SNEKI BE PERSTOJO , PEZI VISOKIAS NESAMONES. NEIDOMUS TU MAN ESI , NESNEKEK TU SU MANIM . NEMATYK TU MANES . AS TAU NE ZODZIO NESAKIAU , PASTOVIAI PRISIPISINEJI . PAPRASCIAU PASAKYSIU - ATSIPISK .

trys_parsiukai

• Svečias
« Atsakymas #4 Įrašytas: Vasario 04, 2016, 14:54:14 pm »
Ir as vakar buvau chytas ir dar daug daug kitu zaideju...

Idealistas

• Svečias
« Atsakymas #5 Įrašytas: Vasario 04, 2016, 14:57:57 pm »
Parse zinojau kad ten tu tai ant prikolo ;) parasiau o tie kiti keli ir buvo uzbaninti nes is tikruju buvo cytai. Beje vakar is manes irgi emiai ss ir demo nes maniai kad cytas na ir nebuvau tai ka dabar tau admin atimti ne :) bet jai paprasiau graziai ar gali atsiusti demo tas nachui pradejo iusti poto iskickino ir bana dejo. Tai manai cia taip admin turetu elgtis?

narsuolisksp!

• Sr. Member
    • Žiūrėti profilį
« Atsakymas #6 Įrašytas: Vasario 04, 2016, 15:00:05 pm »
vaikeli tai kam tu dar verkiai cia visiems i sikna lindai kad nori prisideti prie projekto? jai atejai su wh palosti nebutum cytas nebutu kile jokiu problemu ir butai ikelis demo bet juk esi uzsispyres "OZYS" kas as zaidejas kuriam uzpisa kai tokie daunai nezino savo vietos manai kad admin nuspirkai ir jau ios taves negalima demo pajimti? Atsibusk is gilaus sapno buciau adminas buciua dar ir bana ipises as tau ;)
ne verkiai , o VERKEI nuo zodzio VERKĖ, butasis laikas.

asiuklis isbanintas irgi buvo ?

Idealistas

• Svečias
« Atsakymas #7 Įrašytas: Vasario 04, 2016, 15:02:45 pm »
A atsiprašau pamiršau, kad dar esame mokykloje ir rašome lietuvių kalbos diktantą. Geriau jau atsakytai kodėl nesiuntei demo nerasinejis cia savo nesamoniu bukaproti ;)

narsuolisksp!

• Sr. Member
    • Žiūrėti profilį
« Atsakymas #8 Įrašytas: Vasario 04, 2016, 15:03:35 pm »
Nes kvadratukai per sienas matesi.

Idealistas

• Svečias
« Atsakymas #9 Įrašytas: Vasario 04, 2016, 15:04:56 pm »
Beje, asiuklis demo net nesiunte :) ir ne aš vienas maniau kad jis wh tarpkitko nemanau kad paprasymas demo ar ss yra kazkoks blogas darbas uz kuri yra baninama bet jai taip tai kai prasysi ss ar demo nepamirsk deti bano ir sau "ISMINCIAU" ;)

Idealistas

• Svečias
« Atsakymas #10 Įrašytas: Vasario 04, 2016, 15:06:41 pm »
O tu zinojai kad 16bit yra nelegalu zaisti ir realiai susitvarkyti tada rate turi mulki kad kvadratuku nebutu ;) juk tu superinis adminas kaip nezinai tokiu elementariu dalyku? Nenuostabu delko pacio servas zlugo juk buvai savininkas ;)

narsuolisksp!

• Sr. Member
    • Žiūrėti profilį
« Atsakymas #11 Įrašytas: Vasario 04, 2016, 15:07:20 pm »
as zaidziu su 16 bitu ir ka tu man?

Idealistas

• Svečias
« Atsakymas #12 Įrašytas: Vasario 04, 2016, 15:09:19 pm »
Visi matot? pries tris m sitam serveri gavau bana kad losiau su 16bit nuo TMZ Taigi ate ate ;) buvo smagu zaisti su tavimi cyteriuk :) Beje neatsakiai i pagrindini klausima kodel demo nesiuntiai ir delko bana gavau? Jai atmintis slubuoja isgerk "BILO BILO"

narsuolisksp!

• Sr. Member
    • Žiūrėti profilį
« Atsakymas #13 Įrašytas: Vasario 04, 2016, 15:10:42 pm »
as tau pasakiau , nes kvadratukai per sienas sviecia raudoni ir melyni . Viskas?

Idealistas

• Svečias
« Atsakymas #14 Įrašytas: Vasario 04, 2016, 15:13:44 pm »
tai delto bana gavau? tai realiai tu matai per sienas hmm. reiks ir man tada taip zaisti, juk net visiskas botas gales nusauti per siena. ačiū už pamokas kaip pasidaryti kad matyti per sieną. ;)
Gero zaidimo tau